Scouting Ginneken - Breda - Samen uitdagende activiteiten

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Algemeen Informatie Uitschrijven / stoppen

Uitschrijven / stoppen

Afdrukken PDF
Er zal wellicht een tijd aan komen dat je besluit te stoppen met scouting. We hopen dat dit pas na de Pivo's is, maar het kan zijn omdat er andere activiteiten samenvallen met scouting of omdat je het gewoon niet meer naar je zin heeft. Hoe jammer we dit ook vinden! Als je gaat stoppen met Scouting dient de betreffende speltak te worden geïnformeerd en de ledenadministratie. Op deze manier zal het automatische incasso worden stop gezet. De maand van afmelden zal nog worden geïnd.
 

Leiding Gezocht

Ben jij 18 jaar of ouder, een echte teamplayer en wil je misschien leiding worden bij één van onze leeftijdsgroepen? Neem dan contact op!

Willekeurige foto

jj100_1582
Image Detail

Opzeggen lidmaatschap

Informatie over het opzeggen van je lidmaatschap is te vinden op deze pagina.