Scouting Ginneken - Breda - Samen uitdagende activiteiten

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home

Ze komt echt op de scout-in

Afdrukken PDF

Prinses Máxima bezoekt Scout-In09!

Hare Koninklijke Hoogheid Prinses Máxima brengt een bezoek aan Scout-In09. Op zaterdag 19 september maakt de Beschermvrouwe van Scouting een rondtocht over het DO.E.L.E.N.-terrein waar zij informatie krijgt over Scouting in Nederland en de vernieuwingen op het gebied van spel en deskundigheidsbevordering. Wij vragen jou wel om gewoon door te gaan met de activiteiten op het D.O.E.L.E.N.-terrein, zodat zij een goed beeld krijgt van Scout-In09. Je kunt haar bezoek via verschillende videoschermen op het D.O.E.L.E.N.-terrein volgen.

Laatst aangepast op zaterdag, 29 augustus 2009 10:55  

Leiding Gezocht

Ben jij 18 jaar of ouder, een echte teamplayer en wil je misschien leiding worden bij één van onze leeftijdsgroepen? Neem dan contact op!

Willekeurige foto

jj100_0385
Image Detail

Opzeggen lidmaatschap

Informatie over het opzeggen van je lidmaatschap is te vinden op deze pagina.